Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

veit

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

veit last won the day on November 29 2020

veit had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

3 Followers

About veit

 • Birthday 03/15/2001

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. veit

  Bany

  Ahoj, taky nevím na kterého admina si stěžuješ, ale grab se používá zejména v případě, že například vip hráč se pomocí padáku dostal na místo, kam se hráč bez něho dostat nemůže, zejména při knife kolách. Kick za to, pokud je hráč afk nebo nereaguje na výzvy admina a porušuje pravidla, když ani kick nepomůže, tak admini dávají ban. Musíš pochopit, že i když je mapa malá, tak hráčům dost kazí hru, pokud je někdo neustále na spawnu a nehýbe se z něho. K tomu konci asi jen to, že by ses měl zamyslet ty nad svým chováním na serveru, Aren poslal tvůj chatlog a nechápu, že to vůbec komentuješ a chceš si stěžovat.
 2. veit

  Sťažnosť na hráča

  Tak si ho ve hře mutni a máš klid, nevím, jak si todle představuješ todle řešit.
 3. veit

  Žádost o admina na awp extreme server

  Ahoj, žádost je za mě v pohodě, v situacích by jsi postupoval až na jednu výjimku přesně tak, jak bychom si asi představovali. Ze severu tě znám, nejsem si jistý, jestli jsem tě někdy slyšel mluvit, což považuju za důležitou věc u admina, nikdy jsem s tebou neměl problém a myslím si, že ani ostatní. Bohužel je trochu překážkou ten nízký věk, přeci jenom ta hranice je tam daná z nějakého důvodu. Navíc jak už jsem psal u žádosti Pelcika, momentálně mám pocit, že je adminů dostatek. Hlavně z toho posledního důvodu je to za mě NE. Ale doufám, že na serveru budeš hrát i dál a v případě uvolnění místa, anebo až se rozjedou i ostatní servery a někteří budou hlídat nejenom AWPčka, tak by jsi pro mě byl mezi prvníma, kterým bych šanci dal.
 4. veit

  žádost o Admina

  Ahoj, nahráno máš dost hodin, s aktivitou u tebe není problém. Máš tam za mě docela podstatný chyby v posuzování situací ohledně nedodržování pravidel na serveru. Pamatuju si, že když jsme žádosti o práva měli na starost s Mackem, tak sis o ně žádal, ale nevzali jsme tě a od tý doby nemám pocit, že by se něco změnilo. Takže za mě je to stále NE. Navíc jsou teď vlastně tři noví admini, takže je nás momentálně dost.
 5. veit

  Ospravedlnenie

  +++
 6. veit

  ADMIN ŽIADOSŤ

  Ahoj, včera jsme spolu mluvili na disu a připadáš mi jako rozumný a v pohodě, sice jsme se bavili takhle poprvé, ale první pocit si ve mně zanechal pozitivní. Velký plus vidím ve tvojí aktivitě, máš nahráno 50 hodin za poslední měsíc, patříš k nejaktivnějším hráčům za tuto dobu. Pro mě je opět trošku mínus, že si nejsem jistý tvým skillem a schopností poznat cheatera od normálního hráče. V té žádosti jsou nějaké nedostatky, ale jinak je ta žádost za mě dostačující, podmínky splňuješ a připadá mi, že by si adminoval správně a přinosem by jsi byl. Nikdy jsem neslyšel, že by byly s tebou problémy, ani si nikdo s ostatních hráčů na tebe nestěžoval, anebo o tom aspoň nevím. Za mě bych tomu šanci dal a dávám ti ANO, uvidíš ještě, jak se vyjádří ostatní.
 7. veit

  sťažnosť na admina

  + Ještě k tomu, na steam jsem dostal chat, kde lamas píše, že ty a tvůj asi kámoš jste na něj měli od začátku nějaký připomínky a furt jste do něj šli, takže jestli to tak opravdu je, nemůžeš se divit, že se pak člověk naštve a nebude se k tobě chovat normálně, i když je admin, když ty se k němu tak nechováš.
 8. veit

  sťažnosť na admina

  Ahoj, vyjádřím se teda taky, i když jsem na serveru nebyl, ale lamase znám ze serveru už poměrně dlouho a hlavně celou dobu, co je adminem. Je pravda, že todle chování by si admin neměl dovolit, nadruhou stranu nemusel mít zrovna náladu, což ho samozřejmě i tak neomlouvá. Za celou dobu je todle první stížnost na něj, nedělal bych nějaký velký závěry, Smilo nebo Aren si s ním promluví a myslím si, že se všechno uklidní a pojedem dál.
 9. veit

  žiadost o admina

  Ahoj, nejdříve ta žádost je hrozně zmatená, spíš si to měl nechat prostě v těch řádkách, ale to jen tak na začátek., Zaprvé bys měl mít při žádosti zakoupené vip, ale to je taky věc, která se dá rychle vyřešit. Když se mám vyjádřit přímo k tobě, tak se mi moc nelíbí tvoje chování na serveru, chápu, že to bereš jako srandu, ale pro mě osobně je to kolikrát už docela otravný a nebaví mě to. Z toho důvodu ti dávám NE.
 10. veit

  Žádost o admina

  Tak jsem se podíval na hlstats a jediný problém vidím ve skillu a ranku, který máš na csku, ten by mohl být v posuzování některých případů problém. Na rozhodnutí to pro mě nic moc nemění, doufám, že je pravda, co píšeš o těch případech, které si dobře posoudil, ve své žádosti.
 11. veit

  Žádost o admina

  Ahoj, žádost je dobrá, všechny podmínky splňuješ. (vip jsi si už podle všeho zakoupil) Máš u mě velký plus s těma šachama, protože aspoň bude další admin 300iq+ jako já. Problémy s tebou nikdy nebyly, anebo si alespoň nevzpomínám. Za mě ANO, doufám, že budeš pro portál přinosem.
 12. veit

  žiadosť u unban

  Keksa tam potkávám docela často a nikdy jsem neměl pocit, že by měl nějaké cheaty. Myslím si, že to bude spíš nějaká chyba od anticheatu.
 13. veit

  Admin žiadosť

  Ahoj, přihláška je trochu strohá, ale vlastně jsi tam napsal vše potřebné, zase jsou nějaké nedostatky u těch situací s banem/mute/gagem, ale jak píšu pokaždý, to se všem vysvětlí při případném přijetí. Máš nahráno skoro 10 dní na serveru, což je dost určitě plus. Jediný problém mám s tvým věkem, je tam sice možnost výjimky, ale tu bych radši udělil hráčům, kteří tuto podmínku nesplňují pouze o rok. Z toho důvodu je to za mě stejně jako u Ronyxe NEUTRAL a rozhodnutí nechám na ostatním adminech, jestli tě uvidí jako přinos pro portál.
 14. veit

  Admin žiadosť.

  Ahoj, za mě je ta žádost v pohodě, nějaké nesrovnalosti ohledně těch banů, ale to by ti určitě Arenko vysvětlil. Jenom si nejsem jistý úplně tou aktivitou, ale třeba jsme se míjeli, to nechám na posouzení ostatním. Na serveru máš nahráno hodně hodin, choval ses vždycky v rámci možností v klidu, nedostal jsi nikdy ban, máš zakoupené VIP. Přes todle všechno si tě nějak osobně nedokážu představit jako admina. Z toho důvodu za mě NEUTRAL, ale pokud bych se musel rozhodnout, tak se spíše přikláním k ANO.
 15. veit

  Admin

  Ahoj, tak nějak si pamatuju, že jsem tě na serveru párkrát viděl. ale v poslední době jsme na sebe asi neměli štěstí, anebo jsi aktivní moc nebyl. Když se vyjádřím k té žádosti, tak to za mě je dost odfláknutý a od někoho, kdo má o ty práva opravdu zájem, bych čekal větší úsilí. + Jsou tam chyby v řešení těch problémů, ale to by ti v případě přijmutí tvé žádosti bylo vysvětleno. Nedosahuješ požadovaných hodin pro admina (80h) a nemáš ani zakoupený VIP status. Za mě NE, nevidím tvůj přinos pro portál a ta žádost je pro mě nedostačující, samozřejmě počkej na vyjádření ostatních.
×
×
 • Create New...