Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

Arčibait

CS:GO Admin
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Arčibait last won the day on January 27 2021

Arčibait had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

3 Followers

About Arčibait

 • Birthday 09/26/1993

Recent Profile Visitors

306 profile views
 1. Arčibait

  žiadosť o Admina Mariatchi

  Ahoj V podstate hore už Kubčo zhrnul všetko podstatné, čo sa žiadosti týka a prikláňam sa k tomu čo napísal. Na druhú stránku, kedže Adminov máme viac neaktívnych ako aktívnych, a na server sa opäť pripája čoraz viacej hráčov, tak si myslím že určite Hl.Admin by mal zvážiť prijatie v tvoj prospech. Za mňa len takto stručne lebo už som starý. S pozdravom Dedo (Mráz)
 2. Arčibait

  Žádost o admina

  Podobný prípad ako druhá žiadosť. Takže zas Všetko podstatné a hlavné dôvody už spomenuli admini vyššie, ktoré by som asi vytkol aj ja. Preto je to aj za mňa bohužiaľ NIE. Navyše vzhľadom na to ze už si tu ban mal, práve kvôli konkurenčnému portálu.
 3. Arčibait

  žiadost o admina na AWP EXTREME

  Ja len v skratke. Všetko podstatné a hlavné dôvody už spomenuli admini vyššie, ktoré by som asi vytkol aj ja. Preto je to aj za mňa bohužiaľ NIE.
 4. Arčibait

  Ziadost o unban

  Vyjadrím sa asi takto: výhovorky typu "to ja nie, to (brat, sestra, kocúr, mamka) tam hrala to ja nie" som používal na non-steame v CS:Source pred 10 rokmi. Aj keby to bola pravda tak z môjho pohľadu tu asi iná možnosť nie je, iba si UNBAN zakúpiť, keďže vyhovárať sa na brata môže každý. Bohužiaľ, toto si budeš musieť asi vybaviť s bratom nech ti ten UNBAN zakúpi on. Počkaj si každopádne na Vyjadrenie HL. Admina, za mňa len tolkoto.
 5. Arčibait

  Ospravedlnenie

  AHOJ tReeMp Ďakujeme ti za tvoj "netradičný" príspevok, v ktorom píšeš to čo píšeš. Milo nás to prekvapilo a uprimne som rád za to, že si sa rozhodol urobiť takýto krok. V každom prípade myslím že si svoje správanie prehodnotil a verím že to bude spieť k lepšiemu. Krásne Vianoce a prežitie sviatkov prajem aj tebe a vela šťastia na serveri. GL S pozdravom Deda Arči
 6. Arčibait

  ADMIN ŽIADOSŤ

 7. Arčibait

  ADMIN ŽIADOSŤ

  Ahoj Ako píše Veit, včera sme kecali na DS a nepripadáš mi ako nejake decko, práve naopak. Myslim si aj z toho kratšieho talku že v hlave to vymetene nemáš takže nevidím problém v tom aby si si sa k nam pridal. Za dalšie skill by som nebral ako mínus, ako už spomenul Inso niekde že podmienka na prijatie to nie je takze to pokladam za bezpredmetne, avšak nesmieš byt uplny bot a to si myslim ze nie si. Samozrejme ze čo sa týka banovania sa dá všetko vysvetliť ako správne postupovať no nebolo to az tak uplne zle ze by to bola katastrofa. S mojho pohladu by som ti prial tiež nech to skúsiš a sám uvidís ako ti to pojde no verím že sa uchytíš a budeš prínosom Za mňa ÁNO.
 8. Arčibait

  Žádost o admina

  Tak sa vyjadrím. Žiadosť podla mňa v pohode celkom. Čo sa týka VIP statusu ten si pravdepodobne budeš musieť zakúpiť. Ohladne banov sú tam menšie medzeri ale to sa dá vysvetliť. Na serveri ťa výdam často takže tam by nemal byť problém. Ostatné podmienky v podstate splnas. Takže keby som sa mal vyjadriť priklanam sa pre ANO.
 9. Arčibait

  Admin žiadosť.

  Tak vyjadrím sa aj ja kedže Jakuba ( Ronyxa ) poznám asi jediný aj osobne. Ako už napísal Veit, veci ohladne banovania sa dajú vysvetliť resp. ako správne postupovať pri roznych situaciach na serveri, pri ktorích HL. admin určite vie zaškoliť . Čo sa týka Adamovho pohladu si myslím, že pravda tam určite je lebo jakub je trochu výbušná osoba. Z druhej stránky ale ked by dostal práva, može sa jeho spravanie zmenit k ludom na serveri, pretože tam uz bude nejaká zodpovednost. Ak by sa nahodou spravanie nezmenilo k hračom a bude vulgarny na hracov aj ked bude mat práva ´, mozu sa mu kedykolvek odobrat. Osobne si myslím, že by to skúsiť mohol, kedze mozme len predpokladat ako to zoberie on, no dufam ze ukáze, ze vie robit dobreho admina. Predsalen nevyskusas, nevieš lepšieho adepta asi zatial nemame pokial viem takže za mna skôr ÁNO. PS: je to moj objektívny názor aj ked ho poznam asi najviac, no neznamena to ze by som sa kvoli tomu priklanal k tejto moznosti.
×
×
 • Create New...