Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

Smilein0_

Owners
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Smilein0_

 1. Smilein0_

  Ban na awp servery.

  Ahoj, 5 dní dozadu VAC, jediná možnosť si zakúpiť unban. LOCK
 2. Smilein0_

  Žiadosť o Unban

  Ban bol 14.1.2021 za AIMLOCK, jediná možnosť zakúpiť si UNBAN. Ak máš záujem, kontaktuj ma na STEAME/DISCORDE. LOCK
 3. Ahojte, v mene vedenia Oldschoolpubu Vám ďakujeme za celý rok 2021. Vďaka Vám a vašej aktivite sme dokázali udržať naše servery. Veľke ĎAKUJEM patrí aj hráčom ktorí majú zakúpene VIP, bez nich by sme tak isto nedokázali servery udžať. Zvlášť by som chcel poďakovať ADMIN TEAMU, ktorý sa staral o poriadok na serveroch a obetoval tak svoj voľný čas do zdokonaľovania naších serverov. Taktiež Vám prajeme úspešný rok 2022. Veríme, že bude lepší ako minulý a spolu sa všetci zabavíme na serveroch Oldschoolpub. prikladáme aj screenshot najlepších hráčov na serveri AWP EXTREME za rok 2021.
 4. Smilein0_

  žádost o unban

  Ahoj, ban si dostal ešte v roku 2020, teší ma že aj po takej dobe máš u Nás záujem hrať. Z tohto dôvodu Ti udeľujem UNBAN , dúfam že si sa poučil a už cheatovať nebudeš.
 5. Smilein0_

  žádost o unban na disu

  Unban udelený. LOCK
 6. Smilein0_

  Žádost o unban

  Kontaktuj ma v súkromnej správe na discorde. LOCK
 7. Smilein0_

  Žádost o unban

  http://bans.oldschoolpub.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:596493442&advType=steamid&Submit
 8. Smilein0_

  Žádost o unban

  UNBANNED
 9. Smilein0_

  Pár nápadov xd

  V prvom rade by som Ti chcel poďakovať za úsilie a snahu o zlepšenie serveru novými nápadmi, toto sú moje názory. 1. Súhlasím 2. To aby bolo na začiatku treba nejaký počet fragov, napr. tých 500 aby sa hráč zaradil do rankingu už riešime, s tím súhlasím. Ale ohladne tých bodov, body top hráčov neustále rastú, takže je to nastavené fajn, bonusy sú zvýšené. Napr. Zabiješ 5 hráčov (povedzme že nizke ranky, tak 2B za každeho) to je 10B, z toho 2x HS to su 4B, staneš sa MVP to je 10B, tvoj team vyhrá kolo to je 5B, a ešte za 5fragov kole je bonus 10B. Za toto kolo získaš 39B. 3. Ak sa to bude dať, môžme to spraviť.
 10. Smilein0_

  Výhercovia Vianočnej súťaže

  Ahojte, tak už tu máme koniec súťaže, užite si výhry, snáď Vás potešia ! Výhercovia: VIP na 180dní : Lexis - https://steamcommunity.com/id/_lexis_/ Herrys - https://steamcommunity.com/id/Herrys12333/ Aizawa - https://steamcommunity.com/profiles/76561198055310114/ TAG na server : SkerobiT - https://steamcommunity.com/profiles/76561198346758963/ Cadrik - https://steamcommunity.com/profiles/76561198299958255/ Toxic - https://steamcommunity.com/profiles/76561199086340216/ STEAM KEYS : Všetci ostatný, ktorý nevyhrali VIP ani TAG. Výhercovia STEAM klúčov a TAGov ozvite sa mi do PM na webe, alebo na steame či discore. Výhercovia VIP dostanú VIP automaticky.
 11. Ahojte, od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém. Celkové štatistiky a svoj rank si mäžete pozrieť na webe http://stats.oldschoolpub.eu/ Taktiež prikladám screenshot Najlepších hráčov na AWP EXTREME za rok 2020. V mene VEDENIA Oldschoolpubu Vám ĎAKUJEM za celý rok, bez Vašej aktivity a podpory by sme tu neboli ! Mimoriadne ďakujem VIP hráčom, bez nich by sme servery určite neudržali. Taktiež ĎAKUJEM "Starému Admin TEAMU" ( Aren, Veit, Macko, Arčibalt, Rikles, Lamas ) ale aj novým adminom za všetok čas, ktorý portálu venujú, a starajú sa o poriadok na serveroch. Prajeme Vám Šťastný nový rok 2021, dúfajme že bude lepší ako tento a dúfam že ho prežijeme úspešne a spoločne sa zabavíme na serveroch OldschoolPub.
 12. Smilein0_

  Žádost o UNBAN

  Ahoj, no, Admin, ktorý ťa zabanoval už nieje členom nášho teamu, a to práve z dôvodu neschopnosti rozpoznať cheatera. UNBAN udelený , LOCK PS: Aj tebe príjemné prežitie sviatkov.
 13. Ahojte, pripravili sme si pre Vás vionočnú súťaž o 3x VIP a 15x random Steam key a TAGY pre hráčov, ktorý už VIP majú. Podmienky súťaže: - byť zaregistrovaný na webe www.oldschoolpub.eu - mať prepojený STEAM účet s webom www.oldschoolpub.eu - mať na niektorom z CS:GO serverov nahratých min. 10hodín - napísať koment pod tento príspevok Rozpis výhier: 3x VIP na 180dní na server podľa vlastného výberu. 3x TAG na server podľa vlastného výberu (platí pre VIP hráčov) 15x RANDOM STEAM KEY (klúč na steam s náhodnou hrou) Trvanie súťaže: Súťaž trvá do 31.12.2020 23:59. Výhercovia budú oznámený v novom príspevku do 3.1.2021 Do súťaže sa môže zapojiť každý hráč, ktorý spĺňa podmienky. Výhercovia budú náhodne zvolený pomocou webu www.random.org Vedenie portálu si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť systém výhier, podmienok, trvania súťaže.
 14. Smilein0_

  sťažnosť na admina

  Myslím že už sa vyjadrili všetci kompetentný, vedenie portálu túto situáciu vyrieši. LOCK
 15. Smilein0_

  žádost o unban

  Ahoj, to čo píšeš mi príde reálne, všetky okolnosti nasvedčujú tomu že sa to stalo a ANTICHEAT ťa zabanoval neprávom. Ospravedlnujeme sa, UNBAN udelený. LOCK
 16. Smilein0_

  Žádost o UnBan

  Myslím že nieje čo riešiť. Veit povedal všetko, jediná možnosť si unban zakúpiť, LOCK
 17. Smilein0_

  žadost o unban

  Tvoj main učet https://steamcommunity.com/profiles/76561199064593578 - Dostal si VAC pred 10 dnami Založil si si nový učet, došiel si na server a znova si cheatoval, na takychto nových učtoch sa demo nenatáča. Ale zaráža ma že vieš že si cheatoval, ale ajtak ideš písať žiadosť u unban. UNBAN zamietnutý, LOCK.
 18. Smilein0_

  Sťažnosť na admina rikles

  Myslím že je to vyriešené, LOCK.
 19. Smilein0_

  Ban za WallHack (neprávem)

  Starý známi, vôbec to nebudeme riešiť, nechápem ako môžeš mať tú drzosť a žiadať u UNBAN. Aby vedeli aj ostatný, toto je tvoj 3. BAN. Raz si dostal Unban, lebo si vyplakával a klamal aký si ty čisty atd. atd. , no potom to dopadlo tak že si dostal VAC - https://steamcommunity.com/id/pabienko123/ A podme dalej, tu máme další, celkom čerstvý VACík - https://steamcommunity.com/id/pabienko132/ UNBAN sa zamieta, jediná možnosť je si UNBAN kúpiť, ZAMYKÁM / LOCK
 20. Smilein0_

  Perma tryhard

  Žiadosť o UNBAN ZAMIETNUTÁ. LOCK.
 21. Smilein0_

  ŽÁDOST O UNBAN

  Ahoj, ak si mal BAN na 1 rok a napojil si sa skôr z ineho učtu, znamená to že si obchádzal BAN, takže si další BAN dostal právom. Od Macka si dostal BAN 17.5.2020. Takže snažíš sa dostať z5 aj po niekoľkých mesiacoch. A to sa cení. Ale našiel som napr. aj takýto tvoj účet : https://steamcommunity.com/profiles/76561198803669342 Teoreticky by som Ti dal šancu u Nás znova hrať, ale pod podmienkou že ak ťa niekto nachytá cheatovať, už nebudeš mať žiadnu možnosť UNBANU. Za mna NEUTRAL počkám na vyjadrenie Hlavného Admina, prípadne starších Adminov, ktorý poznajú o čo ide.
 22. Smilein0_

  Poprosím o unban

  Ahoj, nedal si do tvojho príspevku žiadne info, ako by sme mohli zistiť kto si, aký je tvoj steam účet, ani nič podobné. Nabudúce skús vytvoriť príspevok podľa vzoru. Problém vyriešený, ZAMIKÁM/LOCK
 23. Smilein0_

  Vzor k žiadosti o UNBAN

  Myslíš si že je tvoj ban neoprávnený? Tu máš šancu sa obhájiť. Musí obsahovať : - Tvoj nick v CS:GO : - Tvoje STEAMID : - Tvoja IP adresa : - Odkaz na tvoj STEAM profil : - Na akom servery si dostal BAN/MUTE : - Od akého admina si dostal BAN/MUTE : - Popíš čo sa stalo, a kedy sa to stalo : - Popíš prečo by Ti mal byť BAN/MUTE zrušený :
 24. Smilein0_

  Vzor k žiadosti o ADMINA

  Chceš sa stať Adminom ? Prečo si to myslíš ? Vážne to chceš skúsiť ? Tak dúfaj že uspeješ. Podmienky : Vek : (Minimálne 16r, možnosť udeliť výnimku) Aktivita : (Aký čas dennce cca strávite na servery) Nahraté hodiny : (Minimálne 80h (na servery) + Hodiny v CS:GO) Prime a VIP status : (Áno / Áno) Odkaz na STEAM profil : (https://steamcommunity.com/groups/oldschoolpub_official) Server na ktorom žiadaš o práva : (AWP EXTREME / JB EXTREME) Ovládanie pravidiel serveru : (Áno) BANová bezúhonnosť : (Ak nejaký maš alebo si mal, popíš začo a prečo) Čo by si spravil keby : Je na servery Cheater, ktorý má 1500h, 6ročný učet, Prime účet, a 30 lvl na Steame : Je na servery človek, ktorý nadáva a uráža hráčov cez mikrofón a spamuje v chate : Je na servery človek, ktorý bezdôvodne kempí každé kolo : Je na servery človek, ktorý rozpráva o konkurenčnom portále : Je na servery človek, ktorý by potreboval pomôcť ohladne VIP, príkazov atd : Niečo o Tebe : Musí obsahovať : - Jazykové znalosti - Opis správania - Skúsenosti s adminovaním - Prečo práve Ty ? - Aký prínos by si mal pre portál - Niečo o tebe
×
×
 • Create New...