Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

Adelka|☔MikeSon

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adelka|☔MikeSon

  Nabor na Admina

  Chcel by som sa stať adminom. Poslednú dobu hrá na servery celkom veľa cheaterov. Chcem to skúsiť. Dúfam. Vek 15. Hrám cca 3/4 hodinky na servery denne niekedy viac niekedy menej. No hodín mám síce 42, ale mám rank Global Elite, v csgu mám 300 hodín... Mám prime, hrám na AWP, nemal som ban. https://steamcommunity.com/id/TomexTheFrog. No prehovoril by som s nim/ňou, a keby sa nevypol tak mu dám kick, potom ked sa napojí s hackami tak mu dám ban. Mute Warn/Kick/Ban Mute/Ban !vip Jazyk viem anglicky,cesky,slovensky Niesom toxic Mal som admina na 20 dní na inom servery Je to super server, má v celku dobrý anti-cheat, je tam sranda, fajn komunita. Rád hrám Vybíjanú, Chodím 3 roky na Karate. Toto je správne podla vzoru.
 2. Chcel by som sa stať adminom. Poslednú dobu hrá na servery celkom veľa cheaterov. Chcem to skúsiť. Dúfam. Vek 15. Hrám cca 3/4 hodinky na servery denne niekedy viac niekedy menej.

  No hodín mám síce 42, ale mám rank Global Elite, v csgu mám 300 hodín... Mám prime, hrám na AWP, nemal som ban. https://steamcommunity.com/id/TomexTheFrog.  No prehovoril by som s nim/ňou, a keby sa nevypol tak mu dám kick, potom ked sa napojí s hackami tak mu dám ban.

  Mute

  Warn/Kick/Ban

  Mute/Ban

  !vip 

  Jazyk viem anglicky,cesky,slovensky

  Niesom toxic 

  Mal som admina na 20 dní na inom servery 

  Je to super server, má v celku dobrý anti-cheat, je tam sranda, fajn komunita.

  Rád hrám Vybíjanú, Chodím 3 roky na Karate.

  Správne?

 3. Adelka|☔MikeSon

  Nabor na Admina

  Chcel by som sa stať adminom. Poslednú dobu hrá na servery celkom veľa cheaterov. Chcem to skúsiť. Dúfam. Vek 15. Hrám cca 3/4 hodinky na servery denne niekedy viac niekedy menej. No hodín mám síce 42, ale mám rank Global Elite, v csgu mám 300 hodín... Mám prime, hrám na AWP, nemal som ban. https://steamcommunity.com/id/TomexTheFrog. No prehovoril by som s nim/ňou, a keby sa nevypol tak mu dám kick, potom ked sa napojí s hackami tak mu dám ban. Mute Warn/Kick/Ban Mute/Ban !vip Jazyk viem anglicky,cesky,slovensky Niesom toxic Mal som admina na 20 dní na inom servery Je to super server, má v celku dobrý anti-cheat, je tam sranda, fajn komunita. Rád hrám Vybíjanú, Chodím 3 roky na Karate.
 4. Adelka|☔MikeSon

  Nabor na Admina

  Chcel by som sa stať adminom. Poslednú dobu hrá na servery celkom veľa cheaterov. Chcem to skúsiť. Dúfam. Vek 15. Hrám cca 3/4 hodinky na servery denne niekedy viac niekedy menej. No hodín mám síce 42, ale mám rank Global Elite...
 5. Adelka|☔MikeSon

  Nabor na Admina

  Dobrý deň, chcel by som požiadať o ADMINA, mám aj vip. Ozvite sa na gmail: ales.laifer@gmail.com Ďakujem s pozdravom Termix/Domc.
×
×
 • Create New...