Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

𝕊𝕜𝕖𝕣𝕠𝕓𝕚𝕋

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. 𝕊𝕜𝕖𝕣𝕠𝕓𝕚𝕋

  Pár nápadov xd

  Super Tbh tie nápady neboli len z mojej hlavy, to som len tak zhrnul aj myšlienky iných hráčov servera, s ktorými som sa randomne na serveri začal o tom baviť. Som ale veľmi rád že si tieto nápady odsúhlasil, ďakujem
 2. 𝕊𝕜𝕖𝕣𝕠𝕓𝕚𝕋

  Pár nápadov xd

  1. Vypnúť spawnovanie uprostred kola: Všetci už určite vieme že keď sa niekto pripojí do hry a vyberie si team do nejakej doby tak ho to hodí do už rozohratého kola. Príde mi to fakt blbé, keď pushnem protihráčov spawn, vyčistíme ho, a zrazu sa mi za chrbtom spawne typek a zabije ma xd Častokrát sa mi stalo aj to že sa niekto spawnol mid round, no nemohol som ho zabiť kvôli spawn protectu, čiže aj tak som nemal žiadnu šancu a zomrel by som 100%. :))) Ďalší dôvod prečo by bolo logické vypnúť spawnovanie uprostred kola je ten, že hráči ktorí sa pripoja do hry počas all vs all kola, sú nesmrteľní Best option podľa mňa je to proste vypnúť, myslím si že každý vydrží minútku, dve kým sa začne nové kolo :)) 2. Trochu zmierniť bodovací systém/vrátiť prvých 500 killov: Už ani nerátam koľkokrát sa mne, či už hocikomu kto to hrá aj pre body, stalo, že sa niekto napojí, a insta -30 bodov. Ten typek ani nemusí hrať na serveri pravidelne, pripojí sa raz, zoberie každému milión bodov a už sa nepripojí xd No dnes sa mi stal skvost, myslím že to je rekord, a bol mi svedkom aj TOXIC xd Silver 2 mi ubral 67 bodov, za jeden kill :))) Nechcem vedieť koľko by to bolo keby mám globala ako niektorí, lebo mám len mge xd [RANK] Your Exp.: 6340 [-67 for Dying] Nemám screen a toto je jediné čo som v konzole vedel nájsť :// Ako riešenie by som videl buď trochu zmeniť bodovanie, alebo skrátka vrátiť režim prvých 500 killov, aby to nebolo také OP. Ranky sa mi páčia, len je to bullshit keď má niekto 30+ killov ale má -200 3. AWP - Whiteout Posledná vec je taká maličkosť, ale aj tak to tu dám. Keď si chcem meniť skin na AWP a dám random skin, raz za čas mám equipnutý skin Whiteout, ktorý sa ale v normálnom výbere skinov nenachádza. Teda by som navrhoval, keď je to možné, aby sa tento skin dal equipnúť aj mimo randomu, a natrvalo.
 3. 𝕊𝕜𝕖𝕣𝕠𝕓𝕚𝕋

  Vianočná sútaž o VIP/TAGY a Steam hry

  ez win
×
×
 • Create New...