Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

Mr. Helmut

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mr. Helmut last won the day on December 18 2020

Mr. Helmut had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mr. Helmut

  unban

  Ahoj, špatně podaná žádost. Musíš to vyplnit podle vzoru.
 2. Mr. Helmut

  Žiadosť o admina

  Ahoj, v žádosti nemáš nějaký úvod ani pozdrav, což poukazuje na to, že sis nedal s žádostí moc práce. V žádosti máš nějaké menší chyby v posuzování těch případů, ale to by ti Arenko vysvětlil. Na serveru tě potkávám dost často. Ten mute co jsem ti dal byl oprávněný a dále bych ho nerozmazával. Za pár dní ses přišel omluvit za svoje chování a to se cení. Jinak žádný další problém z mé strany s tebou nikdy nebyl. Všiml jsem si, že často pomáháš ostatním lidem na serveru, když něco potřebují. Takže za mě ANO, doufám, že budeš přínosem pro portál. S pozdravem Mr. Helmut
 3. Mr. Helmut

  Žádost o admina na awp extreme server

  Ahoj, žádost je ok, jsou tam jenom malé nedostatky v posuzování těch situací. Na serveru tě potkávám často, jsi docela dobrý hráč a už jsem s tebou hrál nějaký ten gather, tak vím jak se chováš. Jsi pohodový komunikativní kluk se smyslem pro humor a určitě nejsi vulgární. Jak píšeš bude ti za 4 měsíce 16 a dá se udělit výjimka, takže si myslím, že tam by problém nebyl. Jak píše Veit máme teď 3 nové adminy a tedy je nás teď dost. Já dávám ANO a nechám posoudit majitele a hl. admina, jestli je nás už dost, nebo bychom ještě jednoho vzali.
 4. Mr. Helmut

  žádost o Admina

  Ahoj, musím říci, že tě na serveru potkávám dost často a přijdeš mi celkem fajn. V žádosti si požadavky splnil, ale máš chyby v posuzování těch situací. Nejsem si jistý, že bys rozpoznal dobrého hráče od cheatera. Za mě NEUTRAL, nechám to rozhodnout zkušenější adminy.
 5. Mr. Helmut

  ADMIN ŽIADOSŤ

  Ahoj, protože to vidím skoro stejně jako Veit a Arči, tak se vyjádřím ve zkratce. Na serveru tě potkávám často. Podle mě jsi celkem v pohodě. Můj skill taky není úžasný. Žádost za mě je ok, jsou tam jenom nějaké málé nedostatky, ale to by ti Arenko vysvětlil. Za mě tedy ANO.
 6. Mr. Helmut

  sťažnosť na admina

  Ahoj, musím se vyjádřit k této stížnosti, protože jsem byl na serveru, když se to stalo. Já jsem osobně nikdy neměl s lamaSem problém, ale to co psal do chatu mi přijde za admina naprosto neprofesionální a já jako admin, ani jako člověk bych si nikdy nedovolil toto komukoliv napsat. Doufám, že se lamaS vyjádří a stížnost bude co nejrychleji vyřešena.
 7. Mr. Helmut

  Žádost o admina

  Díky za odpověď.
 8. Mr. Helmut

  Žádost o admina

  Díky za odpověď. Rank mi nikdy moc nepřál, ale poznat dobrého hráče od cheatera si myslím, že dokážu.
 9. Mr. Helmut

  Žádost o admina

  Díky za odpověď. Právě se mi povedlo koupit VIP status přes SMS.
 10. Mr. Helmut

  Žádost o admina

  Dobrý den, rád bych se stal adminem na serveru AWP EXTREME. V příloze mám žádost. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne. Jan JiroušekŽádost o admina.docx
×
×
 • Create New...