Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

kubčo

CS:GO Admin
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kubčo last won the day on December 10 2021

kubčo had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About kubčo

 • Birthday April 22

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kubčo

  žiadosť o Admina Mariatchi

  AHOJ, za mňa podmienky čo sa týka veku, hodín atď...spĺňaš, s aktivitou u teba nie je problém, na serveri ťa stretávam dosť často, pri postupovaní čo by si spravila keby... tam nie sú za mňa chyby až na jednu ktorá by sa ti vysvetlila, ako prínos pre portál by si podľa mňa bola a dal by som tomu šancu preto dávam ÁNO uvidíš ešte ako sa vyjadria ostatní admini s pozdravom KUBČO
 2. kubčo

  žádost o admina Bentley

  AHOJ, tak najprv k žiadosti, ta je za mňa v poriadku, sem tam nejaká menšia chyba ale to by sa vysvetlilo, s aktivitou by u teba nemal byť problem, na serveri ťa stretávam a nahrané máš tak isto dosť, čo sa týka správania tak ťa veľmi nepoznám ale čo som ťa niekedy počul a hrali sme pár krát spolu tak bavil si sa normálne, podľa mňa by si pre portál bol prínosom a dal by som tomu šancu a odo mňa máš ÁNO, uvidíš ešte ako sa vyjadria ostatní admini, s pozdravom KUBČO.
 3. kubčo

  Žiadosť o Unban na Awp Servery

  zle podaná žiadosť o unban, vyplň ju prosím ťa podľa vzoru, potom sa nato a-team pozrie
 4. kubčo

  žádost o admina

  AHOJ, zle podaná žiadosť,
 5. kubčo

  unban

  AHOJ, po zvážení tejto situácie s vedením OLDSCHOOLPUBU ti bude udelená možnosť si unban zakúpiť pod podmienkou, že už takéto situácie nebudeš brať do vlastných rúk ale radšej toho hráča nahlásiš alebo pošleš steam acc adminovi, v prípade akceptovania tejto ponuky kontaktuj na našom discorde @Smilein0_ s pozdravom KUBČO.
 6. kubčo

  Žádost o unban

  AHOJ, znamená to dosť je to nový účet ktorý si môže urobiť hocikto a môže na ňom kľudne cheatovať a vzhľadom nato, že si dostal ban na novom učte kde demo nebolo treba a neexistuje žiaden dôkaz, že si necheatoval je jediná možnosť si unban zakúpiť u @Smilein0_ s pozdravom KUBČO.
 7. kubčo

  False ban

  Ahoj, zle podaná žiadosť, vyplň ju prosím ťa podľa vzoru.
 8. kubčo

  Žádost o admina

  AHOJ, žiadosť celkom okey, žiadna katastrofa to nie je, ale je tam pár chýb, nie som si úplne istý tvojou znalosťou rozoznať dobrého hráča od cheatera aj keď máš na csku viacej hodín, veľká prekážka je v tvojom veku, ale tak je tu možnosť udeliť výnimku, na serveri ťa sem tam stretnem, ale mam s tebou zlú skúsenosť čo sa týka tvojho správania, nie vždy si sa správal tak ako by si mal, aj keď teraz píšeš v žiadosti, že sa už snažíš nenadávať a správať sa slušne, ďalej to ako opisuješ tu situáciu s tým banom za propagáciu tak bolo tam toho viac ako len to čo píšeš v žiadosti, nevidím žiaden prínos z tvojej strany pre tento portál, preto to je odo mňa NIE uvidíš ešte ako sa vyjadria ostatní admini. s pozdravom KUBČO.
 9. kubčo

  žiadost o admina na AWP EXTREME

  AHOJ, tak najprv k žiadosti, žiadosť je za mňa nedostačujúca sú tam celkom podstatné chyby v posudzovaní situácií a nie som si istý tvojou znalosťou rozoznať dobrého hráča od cheatera čo je dosť podstatné, ďalšiu prekážku vidím v tvojom veku, ale je tu možnosť udeliť výnimku, na serveri ťa moc často nevidím, ale tak asi na seba nemáme šťastie, nemám s tebou žiadnu zlú skúsenosť čo sa týka správania, pár krát sme spolu už hrali... myslím si, že je nás tu ako adminov teraz dosť... za mňa by si pre portál nebol prínosom a preto je to odo mňa NIE. uvidíš ešte ako sa vyjadria ostatní admini. s pozdravom KUBČO.
 10. kubčo

  Žiadosť o admina

  AHOJ, žiadosť je podľa mňa okey, čo sa týka banovania a riešenia situácii na serveri, ktoré sa tam vyskytnú sa dá všetko pekne vysvetliť, ale čo som čítal v žiadosti nie je to úplne zlé, na serveri ťa stretávam dosť často, takže s aktivitou by problém nemal byť, ohľadnom správania, keď si na serveri tak si kľudný, komunikuješ normálne čo je dôležité tam nevidím problém, nemám s tebou žiadnu negatívnu skúsenosť, že by si bol napríklad toxický atď... za mňa by si pre portál bol určite prínosom, preto ti dávam ÁNO uvidíš ako sa vyjadria ostatní admini.
 11. kubčo

  Ziadost o unban

  Môj názor na túto situáciu je taký, že jedina možnosť je si unban zakúpiť, ale to musíš počkať na vyjadrenie hl.admina ARENA, ktorý ti ban udelil a či to vôbec vedenie OLDSCHOOLPUBU umožní. Ban máš za mňa právom, či už ty alebo tvoj brat, cheaty tam boli to, že brat ich zapol na tvojom účte ťa podľa mňa neospravedlňuje, toľko odo mňa s pozdravom KUBČO.
 12. kubčo

  Žádost o admina na awp extreme server

  Ahoj, za mňa žiadosť celkom okey, až na pár malých nedostatkov, ale to by sa dalo vysvetliť. čo ťa poznám zo servera tak prídeš mi úplne v pohode, nemám s tebou negatívnu skúsenosť. nie som si veľmi istý tvojim vekom ale tak je tu možnosť výnimky, ale to ja o tom nerozhodujem. tak ako som písal u Pelcikovej žiadosti, teraz sa nabrali 3 nový admini a je nás v túto chvíľu dosť. za mňa kvôli poslednému dôvodu dávam NIE ale uvidíš časom, keď sa uvoľní miesto tak určite by som tomu šancu dal a ako spomína aj Veit v prípade rozbehnutia iných serverov by som ťa videl ako prínos kľudne aj tam.
 13. kubčo

  žádost o Admina

  AHOJ, nahrané máš dosť, tam by nemal byť problém si myslím. ale aj tak nie som si 100% istý, že by si bol veľmi aktívny lebo ťa na serveri poslednú dobu vôbec nevidím. žiadosť je celkom okey, až na pár nedostatkov ohľadom posudzovania rozoznať dobrého hráča od cheatera. inak z môjho pohľadu a skúsenosti zo servera tak si sa nesprával vždy tak ako by si mal, väčšinou času si bol okey, ale boli chvíle kedy si nebol pokojný a nadával si alebo kempil. ako spomínal Veit teraz sa nabrali 3 nový admini a je nás dosť práve teraz. takže za mňa skôr NIE.
 14. kubčo

  ADMIN ŽIADOSŤ

  Ďakujem Helmut
×
×
 • Create New...