Jump to content

Nový systém štatistík/Reset štatistík/Najlepší hráči za rok 2020

Od dnešného dňa zavádzame nový systém štatistík. To znamená že všetky štatistiky budú resetované a prechádzame na nový systém.

Víta vás nová webová stránka!

Konečne naša stránka je dokončená a obsahuje všetky potrebné veci na jednom mieste!

T1rs6x

Žádost o práva na csgo jailbreak

Recommended Posts

Posted (edited)

Vek : 15

Aktivita : hráju každý den okolo 2-3 hodín, někdy aji mín

Nahraté hodiny : 300 hodín v csgo, na serveru 3 hodíny

Prime a VIP status : ano, ne 

Odkaz na STEAM profil : https://steamcommunity.com/profiles/76561199023962905/

Server na ktorom žiadaš o práva : Jailbreak  

Ovládanie pravidiel serveru : ano

BANová bezúhonnosť : ban jsem nedostal

Čo by si spravil keby : Hráče bych si pozval na nějaký komunikativní systém jako je discord  a nebo teamspeak3 a požádal bych ho o teamwiewer nebo anydesk po připadě bych se zachoval podle toho jestli by hacky měl nebo ne

Je na servery Cheater, ktorý má 1500h, 6ročný učet, Prime účet, a 30 lvl na Steame :

Je na servery človek, ktorý nadáva a uráža hráčov cez mikrofón a spamuje v chate :Upozroním ho at nespamuje pokud neučiní dostane mutě 

Je na servery človek, ktorý bezdôvodne kempí každé kolo :
Upozornil bych ho a vysvětlil mu pravidla které se týče kempení

Je na servery človek, ktorý rozpráva o konkurenčnom portále :řekl bych mu žě reklama tu není povolena ad toho ihned  zanechá pokud by nezanechal zařídíl bych se kickem a pak banem podle banovacího systému

Je na servery človek, ktorý by potreboval pomôcť ohladne VIP, príkazov atd :
Poradil bych mu o vip příkazech jak se  používají atak dále a pokud bych si nevěděl rady řeknu at se obrátí na forum 

Niečo o Tebe : Musí obsahovať :

-          Jazykové znalosti
 angličtina, slovenština, čeština,  

-          Opis správania
Dokážu pomoct se milí, hodny hráč a nenechal bych někoho ve štichu co se týče setveru vždy bych pomohl

-          Skúsenosti s adminovaním
Ano
-          Prečo práve Ty ?

No..takže, zdravím celou admin sekci a předem děkuji za přečtení a zvážení mé nabídky na post admina. Co bych vám k tomu mohl říct proč právě já.., myslím si, že dlouholeté zkušenosti s csgo  a nejen s ním  budou pro mě si myslím plusovým bodem, nicméně na tom ani tak nesejde, ve hře dokážu pomoct opravdu s čímkoliv a zkušenosti s příkazy nejsem typ člověka, který hned všechno hrotí a potrestá každého za každou blbost, o to ani nějak moc nestojím, dokážu všechno řešit s klidem. Hlavní věc proč se chci stát adminem je ta, že rád pomáhám lidem a ani nevím proč, ale dělá mi radost, když po mě lidé něco chtějí a chtějí s něčím pomoct  ..Nevím co dál bych k tomuhle napsal, jen to, že vám ještě jednou moc děkuji za zvážení a čekám na brzkou opověď 

-          Aký prínos by si mal pre portál
byl bych aktivní admin hlídal bych jailbreak před hackerami atd.
Pomol by sem tým aktívnym hráčum, kteří  by následně měli lepší zážitek z hry.
-          Niečo o tebe
Pff...Co bych vám o sobě tak mohl říct, spolehlivý.., když už ne v normálním životě, tak aspoň v Csgo.D, myslím si, že jsem i zábavný a ke hráčům i vůči hráčům jsem tolerantní..Však uvidíte, o hlasy ke mě
budou jen plusové :)

Edited by T1rs6x